2019-10-14 21:23  -  Serwis kibiców Klimontowianki

Klimontowianka Klimontów

0

:

2

W meczu dziesiątej kolejki świętokrzyskiej klasy okręgowej podopieczni Łukasza Szymańskiego pokonali na wyjeździe Unię Sędziszów 0:2 (0:2) a na listę strzelców dla zielono-czerwonych wpisali się Adrian Bernyś w 19 minucie spotkania oraz Arkadiusz Stępień dziewięć minut później.

Mecz sąsiadów z tabeli rozstrzygnięty do przerwy. Lepsi okazali się goście, którzy przed tym meczem plasowali się oczko wyżej niż Unia. Obydwa gole zapisujemy na konto linii defensywnej miejscowych. To, co dziś wyprawiali obrońcy i bramkarze, przechodziło najśmielsze pojęcie. Trzeba jednak dodać, że bramkarz - fatalny w pierwszej połowie - w drugiej nieco się zrehabilitował i pod koniec meczu wybronił dwa groźne strzały. Zwycięstwo Klimontowianki w pełni zasłużone - goście radzili sobie lepiej w każdym elemencie gry, potrafili szybko wyprowadzić piłkę spod własnego pola karnego kilkoma podaniami z pierwszej piłki i nie bali się długich zagrań. W sumie padły cztery gole, wszystkie dla Klimontowanki, ale sędzia dwóch z nich nie uznał.

Klimontowianka: Lasota - Mikosa, Niziołek, Franus, Wójcik - Kiliański, Stępień, Kaczmarczyk (85' Bogdański), Wiśniewski (63' Śmiech) - Bernyś, Orowski (90' Konecki).

Żółte kartki: Stępień, Kiliański

Relacja ze spotkania oraz fotografia dzięki serwisowi Luz i Zapał.

2019-10-12 12:00

Seniorzy: Unia 0-2 Klimontowianka fot. Luz i Zapał obrazek 1
Seniorzy: Unia 0-2 Klimontowianka fot. Luz i Zapał obrazek 2
Seniorzy: Unia 0-2 Klimontowianka fot. Luz i Zapał obrazek 3
Seniorzy: Unia 0-2 Klimontowianka fot. Luz i Zapał obrazek 4
Seniorzy: Unia 0-2 Klimontowianka fot. Luz i Zapał obrazek 5