Terminarz

Drużyna: Klimontowianka Klimontów

Sezon: SEZON 2020/21

Liga: Świętokrzyska klasa okręgowa

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
WICHER Miedziana Góra 3 : 2 VICTORIA 2015 Skalbmierz
SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 0 ŚWIT Ćmielów
PIAST Stopnica 2 : 1 UNIA Sędziszów
ZENIT Chmielnik 2 : 1 ZORZA TEMPO Pacanów
ZRYW Zbigniewice 0 : 1 STAL Kunów
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 0 SPARTA Dwikozy
PIASKOWIANKA Piaski 1 : 1 KAMIENNA Brody
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
ŚWIT Ćmielów 0 : 1 PIAST Stopnica
UNIA Sędziszów 3 : 0 ZRYW Zbigniewice
VICTORIA 2015 Skalbmierz 3 : 1 ORLĘTA Kielce
ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 0 WICHER Miedziana Góra
ZENIT Chmielnik 2 : 1 GKS BUCOVIA Bukowa
SPARTA Dwikozy 1 : 2 STAL Kunów
KAMIENNA Brody 0 : 0 SPARTA Kazimierza Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
ORLĘTA Kielce 4 : 0 ZORZA TEMPO Pacanów
WICHER Miedziana Góra 2 : 2 GKS BUCOVIA Bukowa
STAL Kunów 2 : 2 UNIA Sędziszów
ZRYW Zbigniewice 0 : 2 ŚWIT Ćmielów
PIAST Stopnica 1 : 3 KAMIENNA Brody
ZENIT Chmielnik 1 : 1 SPARTA Dwikozy
PIASKOWIANKA Piaski 1 : 1 VICTORIA 2015 Skalbmierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
ŚWIT Ćmielów 2 : 1 STAL Kunów
ZENIT Chmielnik 2 : 2 WICHER Miedziana Góra
SPARTA Dwikozy 1 : 4 UNIA Sędziszów
KAMIENNA Brody 5 : 0 ZRYW Zbigniewice
VICTORIA 2015 Skalbmierz 0 : 4 SPARTA Kazimierza Wielka
ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 3 PIASKOWIANKA Piaski
GKS BUCOVIA Bukowa 0 : 0 ORLĘTA Kielce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
WICHER Miedziana Góra 4 : 3 SPARTA Dwikozy
ORLĘTA Kielce 3 : 0 ZENIT Chmielnik
STAL Kunów 1 : 1 KAMIENNA Brody
UNIA Sędziszów 2 : 0 ŚWIT Ćmielów
PIASKOWIANKA Piaski 3 : 1 GKS BUCOVIA Bukowa
SPARTA Kazimierza Wielka 5 : 1 ZORZA TEMPO Pacanów
PIAST Stopnica 4 : 1 VICTORIA 2015 Skalbmierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
SPARTA Dwikozy 1 : 0 ŚWIT Ćmielów
WICHER Miedziana Góra 2 : 1 ORLĘTA Kielce
ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 1 PIAST Stopnica
GKS BUCOVIA Bukowa 0 : 4 SPARTA Kazimierza Wielka
KAMIENNA Brody 3 : 1 UNIA Sędziszów
VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 2 ZRYW Zbigniewice
ZENIT Chmielnik 3 : 1 PIASKOWIANKA Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 1 ZENIT Chmielnik
ŚWIT Ćmielów 2 : 1 KAMIENNA Brody
ORLĘTA Kielce 3 : 0 SPARTA Dwikozy
PIASKOWIANKA Piaski 0 : 1 WICHER Miedziana Góra
PIAST Stopnica 6 : 3 GKS BUCOVIA Bukowa
STAL Kunów 2 : 0 VICTORIA 2015 Skalbmierz
ZRYW Zbigniewice 4 : 0 ZORZA TEMPO Pacanów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
GKS BUCOVIA Bukowa 6 : 0 ZRYW Zbigniewice
ORLĘTA Kielce 3 : 3 PIASKOWIANKA Piaski
WICHER Miedziana Góra 0 : 6 SPARTA Kazimierza Wielka
SPARTA Dwikozy 1 : 1 KAMIENNA Brody
ZENIT Chmielnik 1 : 1 PIAST Stopnica
ZORZA TEMPO Pacanów 3 : 2 STAL Kunów
VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 2 UNIA Sędziszów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
ŚWIT Ćmielów 1 : 3 VICTORIA 2015 Skalbmierz
SPARTA Kazimierza Wielka 0 : 0 ORLĘTA Kielce
PIAST Stopnica 6 : 0 WICHER Miedziana Góra
ZRYW Zbigniewice 1 : 0 ZENIT Chmielnik
STAL Kunów 1 : 3 GKS BUCOVIA Bukowa
UNIA Sędziszów 1 : 2 ZORZA TEMPO Pacanów
PIASKOWIANKA Piaski 1 : 0 SPARTA Dwikozy
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
WICHER Miedziana Góra 4 : 1 ZRYW Zbigniewice
ORLĘTA Kielce 3 : 3 PIAST Stopnica
VICTORIA 2015 Skalbmierz 2 : 0 KAMIENNA Brody
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 2 UNIA Sędziszów
ZORZA TEMPO Pacanów 1 : 1 ŚWIT Ćmielów
ZENIT Chmielnik 5 : 0 STAL Kunów
PIASKOWIANKA Piaski 2 : 1 SPARTA Kazimierza Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
ZRYW Zbigniewice 2 : 3 ORLĘTA Kielce
ŚWIT Ćmielów 1 : 1 GKS BUCOVIA Bukowa
KAMIENNA Brody 0 : 0 ZORZA TEMPO Pacanów
SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 0 SPARTA Dwikozy
PIAST Stopnica 2 : 2 PIASKOWIANKA Piaski
STAL Kunów 1 : 2 WICHER Miedziana Góra
UNIA Sędziszów 3 : 0 ZENIT Chmielnik
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
ORLĘTA Kielce 4 : 0 STAL Kunów
SPARTA Dwikozy 1 : 1 VICTORIA 2015 Skalbmierz
GKS BUCOVIA Bukowa 3 : 3 KAMIENNA Brody
PIASKOWIANKA Piaski 7 : 1 ZRYW Zbigniewice
SPARTA Kazimierza Wielka 4 : 0 PIAST Stopnica
ZENIT Chmielnik 3 : 3 ŚWIT Ćmielów
WICHER Miedziana Góra 1 : 2 UNIA Sędziszów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 1 ZORZA TEMPO Pacanów
UNIA Sędziszów 5 : 0 ORLĘTA Kielce
ŚWIT Ćmielów 2 : 0 WICHER Miedziana Góra
KAMIENNA Brody 4 : 3 ZENIT Chmielnik
ZRYW Zbigniewice 0 : 4 SPARTA Kazimierza Wielka
STAL Kunów 1 : 0 PIASKOWIANKA Piaski
PIAST Stopnica 1 : 2 SPARTA Dwikozy
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
ORLĘTA Kielce 6 : 2 ŚWIT Ćmielów
SPARTA Kazimierza Wielka 4 : 0 STAL Kunów
PIASKOWIANKA Piaski 2 : 1 UNIA Sędziszów
SPARTA Dwikozy 4 : 1 ZORZA TEMPO Pacanów
GKS BUCOVIA Bukowa 3 : 2 VICTORIA 2015 Skalbmierz
WICHER Miedziana Góra 2 : 0 KAMIENNA Brody
PIAST Stopnica 4 : 0 ZRYW Zbigniewice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
ZORZA TEMPO Pacanów 1 : 2 GKS BUCOVIA Bukowa
VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 2 ZENIT Chmielnik
STAL Kunów 0 : 1 PIAST Stopnica
UNIA Sędziszów 0 : 3 SPARTA Kazimierza Wielka
ŚWIT Ćmielów 2 : 2 PIASKOWIANKA Piaski
ZRYW Zbigniewice 1 : 4 SPARTA Dwikozy
KAMIENNA Brody 2 : 2 ORLĘTA Kielce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
SPARTA Dwikozy 0 : 1 GKS BUCOVIA Bukowa
ŚWIT Ćmielów 1 : 2 SPARTA Kazimierza Wielka
KAMIENNA Brody 2 : 6 PIASKOWIANKA Piaski
ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 9 ZENIT Chmielnik
VICTORIA 2015 Skalbmierz 0 : 1 WICHER Miedziana Góra
UNIA Sędziszów 1 : 1 PIAST Stopnica
STAL Kunów 2 : 1 ZRYW Zbigniewice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
SPARTA Kazimierza Wielka : KAMIENNA Brody
ORLĘTA Kielce : VICTORIA 2015 Skalbmierz
GKS BUCOVIA Bukowa : ZENIT Chmielnik
WICHER Miedziana Góra : ZORZA TEMPO Pacanów
PIAST Stopnica : ŚWIT Ćmielów
STAL Kunów : SPARTA Dwikozy
ZRYW Zbigniewice : UNIA Sędziszów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
VICTORIA 2015 Skalbmierz : PIASKOWIANKA Piaski
ZORZA TEMPO Pacanów : ORLĘTA Kielce
SPARTA Dwikozy : ZENIT Chmielnik
GKS BUCOVIA Bukowa : WICHER Miedziana Góra
KAMIENNA Brody : PIAST Stopnica
ŚWIT Ćmielów : ZRYW Zbigniewice
UNIA Sędziszów : STAL Kunów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
WICHER Miedziana Góra : ZENIT Chmielnik
SPARTA Kazimierza Wielka : VICTORIA 2015 Skalbmierz
STAL Kunów : ŚWIT Ćmielów
UNIA Sędziszów : SPARTA Dwikozy
PIASKOWIANKA Piaski : ZORZA TEMPO Pacanów
ORLĘTA Kielce : GKS BUCOVIA Bukowa
ZRYW Zbigniewice : KAMIENNA Brody
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
VICTORIA 2015 Skalbmierz : PIAST Stopnica
ZORZA TEMPO Pacanów : SPARTA Kazimierza Wielka
KAMIENNA Brody : STAL Kunów
GKS BUCOVIA Bukowa : PIASKOWIANKA Piaski
ZENIT Chmielnik : ORLĘTA Kielce
SPARTA Dwikozy : WICHER Miedziana Góra
ŚWIT Ćmielów : UNIA Sędziszów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
ŚWIT Ćmielów : SPARTA Dwikozy
ORLĘTA Kielce : WICHER Miedziana Góra
PIASKOWIANKA Piaski : ZENIT Chmielnik
SPARTA Kazimierza Wielka : GKS BUCOVIA Bukowa
PIAST Stopnica : ZORZA TEMPO Pacanów
ZRYW Zbigniewice : VICTORIA 2015 Skalbmierz
UNIA Sędziszów : KAMIENNA Brody
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
VICTORIA 2015 Skalbmierz : STAL Kunów
SPARTA Dwikozy : ORLĘTA Kielce
WICHER Miedziana Góra : PIASKOWIANKA Piaski
ZENIT Chmielnik : SPARTA Kazimierza Wielka
GKS BUCOVIA Bukowa : PIAST Stopnica
ZORZA TEMPO Pacanów : ZRYW Zbigniewice
KAMIENNA Brody : ŚWIT Ćmielów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
KAMIENNA Brody : SPARTA Dwikozy
PIASKOWIANKA Piaski : ORLĘTA Kielce
SPARTA Kazimierza Wielka : WICHER Miedziana Góra
PIAST Stopnica : ZENIT Chmielnik
ZRYW Zbigniewice : GKS BUCOVIA Bukowa
STAL Kunów : ZORZA TEMPO Pacanów
UNIA Sędziszów : VICTORIA 2015 Skalbmierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
VICTORIA 2015 Skalbmierz : ŚWIT Ćmielów
ZENIT Chmielnik : ZRYW Zbigniewice
SPARTA Dwikozy : PIASKOWIANKA Piaski
ORLĘTA Kielce : SPARTA Kazimierza Wielka
WICHER Miedziana Góra : PIAST Stopnica
GKS BUCOVIA Bukowa : STAL Kunów
ZORZA TEMPO Pacanów : UNIA Sędziszów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
PIAST Stopnica : ORLĘTA Kielce
SPARTA Kazimierza Wielka : PIASKOWIANKA Piaski
ZRYW Zbigniewice : WICHER Miedziana Góra
STAL Kunów : ZENIT Chmielnik
UNIA Sędziszów : GKS BUCOVIA Bukowa
ŚWIT Ćmielów : ZORZA TEMPO Pacanów
KAMIENNA Brody : VICTORIA 2015 Skalbmierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
PIASKOWIANKA Piaski : PIAST Stopnica
WICHER Miedziana Góra : STAL Kunów
ZENIT Chmielnik : UNIA Sędziszów
GKS BUCOVIA Bukowa : ŚWIT Ćmielów
ZORZA TEMPO Pacanów : KAMIENNA Brody
ORLĘTA Kielce : ZRYW Zbigniewice
SPARTA Dwikozy : SPARTA Kazimierza Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
VICTORIA 2015 Skalbmierz : SPARTA Dwikozy
KAMIENNA Brody : GKS BUCOVIA Bukowa
ŚWIT Ćmielów : ZENIT Chmielnik
UNIA Sędziszów : WICHER Miedziana Góra
STAL Kunów : ORLĘTA Kielce
ZRYW Zbigniewice : PIASKOWIANKA Piaski
PIAST Stopnica : SPARTA Kazimierza Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
ZENIT Chmielnik : KAMIENNA Brody
ZORZA TEMPO Pacanów : VICTORIA 2015 Skalbmierz
SPARTA Kazimierza Wielka : ZRYW Zbigniewice
SPARTA Dwikozy : PIAST Stopnica
WICHER Miedziana Góra : ŚWIT Ćmielów
ORLĘTA Kielce : UNIA Sędziszów
PIASKOWIANKA Piaski : STAL Kunów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
ZRYW Zbigniewice : PIAST Stopnica
ZORZA TEMPO Pacanów : SPARTA Dwikozy
VICTORIA 2015 Skalbmierz : GKS BUCOVIA Bukowa
KAMIENNA Brody : WICHER Miedziana Góra
ŚWIT Ćmielów : ORLĘTA Kielce
UNIA Sędziszów : PIASKOWIANKA Piaski
STAL Kunów : SPARTA Kazimierza Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
ORLĘTA Kielce : KAMIENNA Brody
SPARTA Dwikozy : ZRYW Zbigniewice
PIAST Stopnica : STAL Kunów
PIASKOWIANKA Piaski : ŚWIT Ćmielów
SPARTA Kazimierza Wielka : UNIA Sędziszów
GKS BUCOVIA Bukowa : ZORZA TEMPO Pacanów
ZENIT Chmielnik : VICTORIA 2015 Skalbmierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Klimontowianka Klimontów

Sezon: SEZON 2020/21

Świętokrzyska klasa okręgowa

Terminarz

Klimontowianka Klimontów

Kolejka: 16

SPARTA Dwikozy  0 : GKS BUCOVIA Bukowa
ŚWIT Ćmielów  1 : SPARTA Kazimierza Wielka
ZORZA TEMPO Pacanów  0 : ZENIT Chmielnik
VICTORIA 2015 Skalbmierz  0 : WICHER Miedziana Góra
UNIA Sędziszów  1 : PIAST Stopnica
STAL Kunów  2 : ZRYW Zbigniewice
KAMIENNA Brody  2 : PIASKOWIANKA Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2021-04-11
niedziela, 16:00

L

Klimontowianka Klimontów : ZRYW Zbigniewice
2021-04-18
niedziela, 16:00

L

STAL Kunów : Klimontowianka Klimontów
2021-04-25
niedziela, 17:00

L

Klimontowianka Klimontów : UNIA Sędziszów
2021-04-26
poniedziałek

Michał Jakubczyk
2021-04-28
środa

Sebastian Janik
2021-05-02
niedziela, 17:00

L

ŚWIT Ćmielów : Klimontowianka Klimontów
2021-05-09
niedziela, 17:00

L

Klimontowianka Klimontów : KAMIENNA Brody
2021-05-11
wtorek

Olaf Żyłowicz
2021-05-12
środa

Igor Żyłowicz

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 306

Liczba odwiedzin łącznie: 166281

Statystyki Szczegółowe

LikeBox