2019-11-29 19:19  -  mateusz

Oko w oko: Patryk Niziołek

Oko w oko: Patryk Niziołek

Runda jesienna sezonu 2019/20 dobiegła końca a wieczory stają się coraz dłuższe i nudne. Aby umilić Państwu a i również sobie późne popołudnia a nawet całe dnie oraz pamiętając o tym, że piłka nożna żyje w Klimontowie nawet zimą ruszamy z cotygodniowym cyklem "Oko w oko". Na pierwszy rzut obrońca Klimontowianki, Patryk Niziołek który nie wahał się choćby minuty odpowiadając na nasze pytania.

1. Jakiej muzyki słuchasz?
Zależy od humoru jednak najczęściej to rap. 2. Najsmaczniejszy posiłek? Hmm..ryż z kurczakiem. 3. Jak trafiłeś do Klimontowa? Po rozmowie ze znajomymi i zainteresowaniu ze strony klubu. 4. Co lubisz robić w wolnym czasie? Lubię obejrzeć dobry film spędzić czas z rodziną i dziewczyną. 5. Jaki zawodnik jest Twoim idolem? Moim idolem jest Sergio Ramos. 6. Kim chciałeś zosatać jak byłeś mały? Od zawsze chciałem grać w piłkę 7. Twoim ulubionym klubem jest? Ulubionym moim klubem jest Real Madryt. 8. Jaki piłkarz jest najlepszy na świecie? Uważam, że Leo Messi. 9. Jak myślisz kto zdobędzie Mistrzostwo Polski? Chciałbym żeby to był Lech Poznań jednak uważam że mistrzem będzie Legia Warszawa. 10. Z kim najlepiej Ci się gra na boisku? Ciężko wybrać jednego konkretnego zawodnika na pewno aktualnie mamy fajną drużynę i uważam że dobrze dogadujemy się na boisku i gra nam się całościowo dobrze. 11. Jaki mecz utkwił w Twojej pamięci? Myślę że to był mecz w juniorach KSZO gdzie graliśmy o awans do Makroregionalnej Ligi Juniorów z Koroną Kielce i udało mi się strzelić bramkę w ostatnich minutach. 12. Co jest najważniejsze aby zostać piłkarzem? Na pewno ciężka praca.
13. Jak myślisz kto awansuje do IV ligi w tym sezonie? Chciałbym żebyśmy to my cieszyli się z tego awansu. 14. Jak byś ocenił postawę Klimontowianki w rundzie jesiennej? Myślę że to była niezła runda w naszym wykonaniu jednak uważam że mamy potencjał na lepsze wyniki i w rundzie rewanżowej w większości meczów u siebie pokażemy nasze umiejętności i razem z kibicami będziemy cieszyli się z awansu do 4 ligi.
15. Mówisz, że będziecie się cieszyć z awansu do IV ligi czyli nie zamierzasz opuszczać Klimontowianki w trakcie przerwy zimowej?
Nie, ponieważ w drużynie jest naprawdę fajna atmosfera i jakość piłkarska naprawdę fajnie by było razem z tą drużyną wrócić tam gdzie Klimontowianka powinna występować co sezon.