2019-11-30 16:55  -  mateusz

Klimontowianka zagra w turnieju Wiślacka Gwiazdka

Klimontowianka zagra w turnieju Wiślacka Gwiazdka
W niedzielę, 15 grudnia, w hali sportowej w Sandomierzu odbędzie się kolejna edycja Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego "Wiślacka Gwiazdka". Rozpocznie się o godzinie 12. 
W turnieju wystąpią seniorzy takich klubów, jak: Wisła Sandomierz, Agricola Łoniów, LZS Samborzec, Sparta Dwikozy, Sokół Sokolniki, Alit Ożarów, OKS Opatów, Klimontowianka Klimontów. 

W trakcie turnieju odbędzie się tradycyjnie już zbiórka pieniędzy oraz rzeczy takich jak - słodycze, maskotki , zabawki oraz karma dla psów i żywność.
Podsumowanie akcji nastąpi po turnieju i po turnieju też kibice klubu przekażą paczki żywnościowe dla rodzin ubogich wskazanych przez pomoc społeczną w Sandomierzu, odwiedzą jak co roku Dom Dziecka w Łoniowie oraz dostarczą karmę dla przytuliska psów w Sandomierzu. Tym razem kibice przygotowania do Gwiazdki rozpoczęli już wcześniej za sprawą licytacji gadżetów kibicowskich. Dzięki tej zbiórce udało się uzbierać 3636 złotych. Cała kwota zostanie przekazana na charytatywną pomoc w okresie świątecznym.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w turnieju oraz włączenia się w inicjatywę pomocy.


źródło/foto: echodnia.eu/nadwisla24.pl