2020-01-04 17:35  -  Mateusz

Klub: Co dalej z Klimontowianką?

Klub: Co dalej z Klimontowianką?

Ważą się losy Ludowego Klubu Sportowego "Klimontowianka" Klimontów w którym na dzień dzisiejszy nie wiadomo praktycznie nic, oprócz zaplanowanych sparingów, bowiem obecnemu Zarządowi kończy się czteroletnia kadencja. 

W styczniu 2015 roku na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo - Wyborczym został powołany nowy zarząd na czele z prezesem Dariuszem Krawczykiem, vice prezesem Romanem Żurkiem, sekretarzem Mirosławem Miłek, skarbnikiem Robertem Bilskim oraz członkami zarządu: Zdzisławem Niziołkiem, Wiesławem Kurosad. W trakcie kadencji do zarządu został włączony również kierownik drużyny Daniel Kaczmarczyk. Cztery lata obecnego zarządu jednak szybko zleciały a wybory i nowe władze Klimontowianki znów stoją pod dużym znakiem zapytania. 

Im bliżej 12 stycznia - wtedy też odbędzie Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze, tym więcej powstaje pytań. Kto i ewentualnie z jakim pomysłem będzie chciał się włączyć w działalność klubu? Jaki będzie plan na najbliższe cztery lata Klimontowianki? Czy klimontowski klub, jako przecież już miasto rozwinie się? Co o klubie myśli świeżo upieczony Burmistrz Miasta i Gminy Klimontów, Pan Marek Goździewski? Miejmy nadzieję, że w najbliższą niedziele na wszystkie pytania będziemy mieć precyzyjne odpowiedzi.

Jednocześnie informujemy, iż powyższy news jest tylko i wyłącznie informacyjny. Naszym celem jest przypomnienie o Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo - Wyborczym które odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 stycznia o godzinie 16.00 w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Klimontowie. Wierzymy, że każdej osobie której losy Klimontowianki nie są obojętne pojawi się w świetlicy GOK'u.