2020-03-01 12:12  -  Krzystof

Raport z obozu w Lloert de Mar

Raport z obozu w Lloert de Mar

W dniach od 27 stycznia do 4 lutego 2020 r. w Lloret de Mar w Katalonii przebywała grupa 54 osób z naszego Klubu. Dzieci z roczników od 2011 do 2003, trenerzy oraz rodzice. 

Wybrzeże Costa Brava przywitało nas przepiękną pogodą - przez cały nasz pobyt świeciło słońce a temperatury przekraczały 20 st celsjusza. Grupazamieszkała w 3-gwiazdkowym hotelu Samba z widokiem na morze. 
Treningi odbywały się 2 razy dziennie na trawiastych boiskach. Nasze drużyny  rozegrały sparingi z hiszpańskimi drużynami. sparing rocznika 2009 z Hiszpańską drużyną Ca L'Aguido w którym zagraliśmy w składzie:
Miłosz Zaroda, Bartek Stasiak, Kacper Konat, Michał Sudy, Tymek Orłowski,Miłosz Forc, Antek Orliński, Dawid Krasowski, Michał Baran, Julek Tusznio, Kacper Wysocki, Marcel Chojnacki,Jakub Kończak.
Mecz zakończyliśmy wynikiem 7:7 
Bramki zdobyte przez:
Miłosz Zaroda x2
Bartek Stasiak
Kacper Konat,
Michał Sudy,
Z Hiszpańską drużyną Lloret C.F na boisku Municipal de Lloret w którym nasi dzielni zawodnicy zdobyli 3 bramki:

2 Miłosz Zaroda 
1 Mateusz Rusak 

sparing rocznika 2003 z Hiszpańską drużyną Ca L'Aguidó
W którym grali 
Norbert Karwacki, Dawid Sośniak, Mateusz Wójcik, Bartek Korcyl,Mikołaj Kosiarski, Olaf Sitarz, Maciek Zając, Michał Samela, Michał Bieniek, Bartek Żuk i Kuba Bogdański
Bramki: 
Norbert Karwacki,
Dawid Sośniak,
Mateusz Wójcik,
Bartek Korcyl, 

Jedną z największych atrakcji była wizyta na stadionie Camp Nou i obejrzenie meczu FC Barcelona - Levante UD, w którym wystąpili Messi, Rakitić, Pique, Busquets, Griezmann czy nowa, wschodząca gwiazda 17-letni Ansu Fati.
Nasza grupa zwiedziła również muzeum FC Barcelona i stadion Camp Nou. W samej Barcelonie nie mogło zabraknąć wizyt przy Bazylijce mniejszej Sagrada Familia - dziele Antoniego Gaudiego oraz kolejnym dziele Gaudiego- Parku Guell, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Z najwyższej części parku rozprzestrzenia się wspaniały widok na całą Barcelonę.
Intensywny, słoneczny 10-dniowy pobyt za nami. Wracamy do "szarej" codzienności z nadzieją, że za rok znów spotkamy się w pięknej Hiszpanii. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni osobom które chociaż w najmniejszym stopniu przyczyniły się do realizacji tego wyjazdu.
Chcielibyśmy podziękować sponsorom:
Burmistrz Klimontowa Marek Goździewski, 
Zakład Produkcji Elementów Budowlanych ELWID Elżbieta Widuch, 
Apteka Rodzinna Mariusz i Magdalena Zaroda, 
Restauracja Cykada Piotr i Beata Sudy, 
Świętokrzyscy Sędziowie Pilkarscy Pomagają w Kielcach