2020-05-26 08:39  -  Mateusz

Raport z wypożyczeń zawodników

Dziś przyjrzeliśmy się zawodnikom Klimontowianki którzy w trakcie sezonu piłkarskiego 2019/2020 zostali wypożyczeni do innych klubów i teoretycznie z dniem 30 czerwca kończą im się umowy co wiąże się z powrotem na ul.  Zysmana.

Mateusz Franus -  zimą opuścił szeregi Klimontowianki na rzecz Pogoni Staszów. Niestety w związku z epidemią koronawirusa i odwołaniem rozgrywek ligowych środkowy pomocnik zdołał rozegrać tylko jedno, przegrane 2-3 spotkanie przeciwko drużynie GKS-u Rudki przebywając na boisku pełne 90 minut.

Dominik Dubiel - środkowy obrońca który na wypożyczenie zdecydował się latem 2019 roku a jego nowym klubem została Sparta Dwikozy. Na boiskach świętokrzyskiej klasy okręgowej spędził równe 656 minut,  strzelając jedna bramkę w meczu przeciwko Piaskowiance Piaski.

Piotr Kobyłecki -  po rocznym wypożyczeniu w sezonie 2018/2019 do Zrywu Zbigniewce, nasz środkowy pomocnik w sezonie 2019/2020 został wypożyczony do Strażaka Bidziny w którym na boiskach A klasy grupy 3 spędził 540 minut,  nie zdobył żadnej bramki oraz raz został ukarany przez arbitra żółtą kartką.

Olaf Diurzyński - w sierpniu 2019 roku został wypożyczony do młodzieżowej drużyny KP KSZO 1929 Ostrowiec  Świętokrzyski rozgrywający swoje mecze na poziomie Świętokrzyskie Ligi Juniorów Młodszych. W barwach klubu z hutniczego miasta rozegrał łącznie 355 minut, nie zdobył żadnej grami.

Latem 2019 roku na wypożyczenia udali się również Dominik Gach oraz Patryk Majchrowski lecz zimą wrócili do drużyny prowadzonej przez trenera Łukasza Szymańskiego.