2020-05-27 13:20  -  Mateusz

Co słychać u rywali? cz. 1

Co słychać u rywali? cz. 1

Korzystając z wolnego czasu, zajrzeliśmy na FanPag'e klubowych rywali, do lokalnych gazet czy portali aby przedstawić Państwu najważniejsze informacje dotyczące tego co aktualnie słychać w klubach które będą występować w najbliższym sezonie w tej samej lidze co Klimontowianka.  

Włodarze Kamiennej Brody poinformowali,  iż w nowym sezonie w barwach Kamiennej nie zobaczymy dwóch obrońców Krzysztofa Świątka oraz Bogusława Cieślik. Ponadto trener Kamiennej, Marcin Dynarek zaplanował mecze kontrolne przed zbliżająco się nowym sezonem.  Rywalami biało-niebieskich będzie: Łysica Bodzentyn,  OKS Opatów, Klimontowianka czy Arka Pawłów.  Zespół planuje także rozegrać sparing że Świtem Ćmielów. 


W tym tygodniu przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli piłkarze Sparty Dwikozy.  Jak możemy przeczytać na klubowym FanPage'u Sparty -  u Naszych rywali nie obędzie się bez zmian oraz transferów.  


Wolnego czasu spowodowanego z epidemią koronawirusa nie marnują również działacze Wichru Miedziana Góra,  którzy pielęgnują swoje boisko.  


Nowym szkoleniowcem piłkarzy Świtu Ćmielów został dobrze znany w Klimontowie,  Marcin Wróbel. Szkoleniowiec ćmielowian poinformował także, że jego zespół do zajęć powróci 3 czerwca.