2020-07-07 14:58  -  Mateusz

Świętokrzyskie CUP w FIFE 20

Świętokrzyskie CUP w FIFE 20

Nadchodzi turniej Świętokrzyskie Cup w FIFA 20 na PS4.

To rozgrywki online przeznaczone dla pasjonatów esportu, którzy w trakcie wakacji chcą reprezentować swoje kluby sportowe w walce o Puchar Województwa Świętokrzyskiego. Od 20 lipca, w przeciągu dwóch tygodni, najlepsze zagrania z turnieju będą promowane przez ambasadora projektu - Roberta “LiskaHD” Liszkę - na jego codziennych live streamach. 

Finał planowany jest na 30 lipca, a jego zwycięzca dzień później zagra w meczu pokazowym przeciwko klubowi ekstraklasowemu w FIFA 20. Dodatkowo jako nagrody przewidziane są gadżety od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego i Ministerstwa Sportu.

Turniej to świetna okazja na wypromowanie swojego klubu sportowego wśród szerokiej publiczności. Oprócz rywalizacji klubów przewidziane są także rozgrywki w kategorii open i szkolnej, a całość stanowi także reklamę Województwa Świętokrzyskiego jako atrakcyjnego miejsca pod względem turystycznym.

Zapisy startują 8 lipca i potrwają do 17 lipca. Zapraszamy do udziału i zostania lokalnym ambasadorem projektu - uczestniczące kluby otrzymają plan komunikacji z wpisami do opublikowania w swoich kanałach społecznościowych.

Organizatorem turnieju jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Partnerem wydarzenia jest woda mineralna Buskowianka Zdrój, a partnerem merytorycznym Esports Association.

W razie chęci udziału, na początku przyszłego tygodnia prześlemy szczegóły dotyczące komunikacji.


Zapisy u Krzysztofa Dywana.