2020-08-04 15:10  -  Weronika

Piotr Sudy: Staramy się pobudzić apetyt kibiców.

Piotr Sudy: Staramy się pobudzić apetyt kibiców.

Kolejny członek zarządu Klimontowianki przepytany! Tym razem był to po raz kolejny Piotr Sudy.


1. W rozmowie z prezesem Krzysztofem Dywanem On sam przyznał, że jest Pan odpowiedzialny za pierwszą drużynę. Nie da się tego nie zauważyć. Jest Pan obecny praktycznie na każdym treningu oraz meczu. Jednak tak od kuchni, na czym polega Pana obowiązek i praca?

P.S: Tak naprawdę staram się pomóc drużynie dojść do jak najlepszej formy do sezonu poprzez treningi, zajęcia fitness, odnowy biologiczne, suplementacja, zajęcia z fizjoterapeutą i psychologiem sportowym. Uważam, że takie detale mogą zaważyć na osiągnięciu sukcesu jakim jest awans do 4 ligi.


2. W nowym zarządzie jest coś nowego. Każdy ma swoje obowiązki i każdy czymś się zajmuje. Czy jest tak naprawdę? Klimontowianka rośnie w siłę?

P.S: Tak. Każdy członek zarządu ma obowiązki z których musi się wywiązać. Ułatwia nam to pracę i zarządzanie.


3. Obecnie zawodnicy mają naprawdę bardzo dobre warunki do treningów. Zajęcia fitness, odnowy. Co skłoniło Was do tego aby Nasi pikarze mogli się przygotowywać w takich warunkach?

P.S: Obserwujemy drużyny i trenerów na wyższym szczeblu. Staramy się brać przykład z najlepszych. Chcemy uzyskać jak najlepsze wyniki.


4. Do drużyny dołączyło już kilku nowych a przede wszystkim wartościowych zawodników. Czy jeszcze możemy się spodziewać jakiegoś  szybkiego transferu czy jednak kadra Klimontowianki jest już zamknięta?

P.S: Na początku przyszłego tygodnia trener ogłosi kadrę Klimontowianki.


5. Jakie cele stawia sobie Pan jako kordynator pierwszej drużyny. Jakie cele zostaną postawione drużynie?

P.S: Moim celem jest jak najlepsze przygotowanie drużyny do rozgrywek. Cel jest tylko jeden awans do IV ligi.


6. Klimontów tęskni za piłką. Klimontów tęskni za sukcesami. Klimontów tęskni przede wszystkim za sportowymi emocjami. Czy macie jakieś plany jak zachęcić jeszcze większą ilość kibiców na Zysmana?

P.S: Staramy się pobudzać apetyt kibiców np. meczem sparingowym stal Rzeszów w przyszłości będziemy się starać o mecze sparingowe z drużynami z wyższej klasy rozgrywkowej a po ewentualnym awansie na pewno kibice chętnie przyjdą oglądać naszą drużynę, która jest w tym wszystkim najważniejsza.


7. Kto Pana zdaniem jest filarem drużyny? Kto najlepiej się prezentuje i w cudzysłowiu będzie "ciągnął ten wózek"?

P.S: Piłka nożna jest grą zespołową i na końcowy sukces pracuje cała drużyna. 


8. Było dużo o drużynie i o Was czyli zarządzie. Może zapytam teraz jak ocenia Pan portale społecznościowe Klimontowianki? Na jakim poziomie one stoją i czego  na nich brakuję?

P.S: Uważam, że strona prowadzona jest na dobrym poziomie, są jasne przekazy informacyjne. Jedyne co mogę zrobić to życzyć wam owocnej współpracy.


I równie owocnej współpracy życzymy Zarządowi Klimontowianki :)