2020-08-31 17:47  -  Weronika

Kolejne 3 punkty w Zbigniewicach.

V Kolejka Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej za zawodnikami Klimontowianki. Rywalami Klimontowianki była drużyna Zrywu Zbigniewice. Derby ze Zrywem zakończyły się wynikiem 3:1 dla zielono-czerwonych, co wcale nie było takie proste.

Już w pierwszej połowie trzech Naszych zawodników: Arkadiusz Stępień, Kacper Gadowski oraz Kamil Wochniak zostało ukaranych żółtym kartonikiem. W drugiej połowie żółte kartki zarobili Dominik Kaczmarczyk oraz Dawid Wiśniewski. Dwie kartki żółtego koloru dostali również rywale Klimontowian.

Naszą wygraną zagwarantowali swoimi strzałami: Jacek Rożek, Karol Śmiech i Dominik Kaczmarczyk.

Skład Klimontowianki: Majchrowski- Śmiech, Wochniak, Niziołek, Borycki, Gadowski- Wiśniewski, Kaczmarczyk- Gach, Stępień-Hołody, Kiliański, Maciej Miłek, Rożek, Lasota, Mikosa, Bernyś, Pacholczak.