2020-09-28 12:41  -  Mateusz

Ósme zwycięstwo Klimontowianki

W meczu dziewiątej kolejki świętokrzyskiej klasy okręgowej podopieczni Łukasza Szymańskiego pewnie pokonali w Brodach tamtejszą Kamienne Brody 1:3 (0:3) a na listę strzelców wpisywali się: Arkadiusz Stępień, Jacek Rożek oraz Michał Mikosa.

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja zespołu prowadzonego przez trenera Łukasza Szymańskiego, czego efektem były trzy zdobyte bramki. Gospodarze postraszyli strzałem Marcina Dynarka z 28 minuty lecz pewnie w bramce lidera świętokrzyskiej klasy okręgowej spisywał się Patryk Majchrowski.

W 47. minucie Dynarek pokonał Patryka Majchrowskego i zrobiło się już tylko 1:3. Gol wlał dużo optymizmu w poczynania miejscowych, którzy jeszcze odważniej postanowili zaatakować rywala. W konsekwencji Kamienna mogła, przynajmniej jeszcze raz pokusić się o zdobycie bramki.

Na brak okazji do podwyższenia wyniku nie mogli narzekać również zielono-czerwoni. Po strzale Michała Mikosy piłka trafiła w poprzeczkę a przy dwóch dogodnych sytuacjach Michała Hołodego góra wychodził golkiper gospodarzy.