2020-10-15 10:34  -  Klimontowianka Klimontów

Koniec pucharowej przygody

Zakończyła się przygoda podopiecznych Łukasza Szymańskiego w tegorocznym Okręgowym Pucharze Polski. Po porażce 0:3 (0:0) z czwartoligowym zespołem z Połańca odpadli z rozgrywek Pucharowych i tym samym skupia się już na spotkaniach ligowych.

Samo spotkanie nie należało do tych nudnych. A bynajmniej pierwsza połowa. Podopieczni Łukasza Szymańskiego wygrywali środek pola przy czym stwarzali sobie dogodne sytuacje aby objąć prowadzenie w tym spotkaniu. Ciężko tutaj nie wspomnieć o klarownej sytuacji Michała Holodego czy Maćka Kilianskiego. Goście tak jak i gospodarze w pierwszy 45 minutach spotkania próbowali swoich sił gównie bokami boiska, ale z żadnej strony piłki dorzucane przez bocznych pomocników nie były tak groźne aby zagrozić bramkarzom.

Na drugą połowę Nasz zespół został chyba w szatni. Dużo niedokładnych zagrań i złych podjętych decyzji przy czym czwartoligowiec totalnie zdominował a za sprawą Oskara Łąką i dwukrotnie Piotra Ferensa rozstrzygnął  losy tego spotkania.

Reasumując zwycięstwo Czarnych w pełni zasłużone. My możemy żałować, że druga połowa wyglądała jak wyglądała być może to efekt już zmęczenia podopiecznych Łukasza Szymańskiego.

Zielono-czerowni skupiają się już na lidze i jak po meczu powiedział sam bramkarz Klimontowianki, Adrian Lasota celem jest wygranie Wszystkich spotkań do końca rundy.