2021-03-17 12:29  -  Weronika

Konrad Małaczek: Najważniejsze że jestem w zespole

Konrad Małaczek: Najważniejsze że jestem w zespole

Konrad Małaczek, który do Klimontowianki dołączył niedawno również z Nami pogadał. Zawodnik nie kryje zadowolenia z tego transferu...


1. Co skłoniło Cię do dołączenia do drużyny Klimontowianki? 

- Aspekt sportowy był jednym z czynników do podjęcia decyzji, jest to dla mnie krok do przodu. Na razie jest to ta sama liga ale wszyscy będziemy dążyć do tego by w następnym sezonie to zmienić.


2. Jak wyglądają relacje z innymi zawodnikami i zarządem zielono-czerwonych?

- Atmosfera w drużynie jest dobra co zobaczyłem już na sparingu i to po części też wpłynęło na moją decyzję aby dołączyć do drużyny bo odrazu dobrze się tam poczułem, a kontakt z zarządem stoi na wysokim poziomie. Widać z ich strony duże zainteresowanie tym wszystkim.


3. Ostatnie trzy sezony spędziłeś w drużynie Kamiennej Brody, jak oceniasz spędzony tam czas? 

- To był mój pierwszy zespół w seniorskiej piłce, przez te 3 sezony miałem okazję nabrać trochę doświadczenia, a czas w Brodach wspominam bardzo dobrze. Zespół jak i praca Trenera na duży plus.


4. Jak wyglądał transfer od kulis? 

- Dostałem szansę zaprezentowania się w sparingu z polecenia jednego z zawodników i chyba wypadłem pozytywnie haha Najważniejsze że jestem w zespole z czego jestem zadowolony.


5. Za Nami XVI kolejka klasy okręgowej a za Tobą pierwsza w barwach Klimontowa, jak oceniasz ze swojej perspektywy ten mecz?

- Był to pierwszy mecz, a jak wiadomo po takiej przerwie jest ciężko, wygraliśmy u siebie i to jest najważniejsze, że 3 punkty zostały w Klimontowie.


6. W meczu z Orlętami Kielce mogliśmy Cię zobaczyć na boisku w 2. połowie. Co czułeś wchodząc na boisko przy ul. Zysmana? 

- Radość, a zarazem lekki stresik bo był to mój ligowy debiut w barwach Klimontowianki i dostając szansę od Trenera chciałem dać coś drużynie.


7. Co było największym zaskoczeniem dla Ciebie po przyjściu do Klimontowa? 

- Warunki i organizacja całego klubu, zarząd wykonuję dobrą robotę.


8. Jakie masz założenia na najbliższy sezon? 

- Dobra gra i pomoc drużynie w walce o awans. 


9.  Jakie sporty oprócz piłki nożnej lubisz? 

- Oprócz piłki nożnej lubię pograć w siatkówkę i koszykówkę.


10. Drużyna której kibicujesz? 

- Moją ulubioną drużyną jest Real Madryt ale nie ograniczam się do oglądania jednego zespołu, lubię popatrzeć na dobry futbol.


11. Czego możemy Ci życzyć na resztę meczy?

- Myślę że przede wszystkim zdrowia i udanych występów w zielono-czerwonych barwach.

Konrad! Życzymy Ci tego z całego zielono-czerwonego serca!