2021-04-22 11:46  -  Klimontowianka Klimontów

Odgryźć się Unii

Odgryźć się Unii

Po ponad miesiącu przerwy piłkarze Klimontowianki wracają na boiska świętokrzyskiej klasy okręgowej. W najbliższą niedzielę tj. 25 kwietnia podopieczni Łukasza Szymańskiego o godzinie 17:00 przy ul. Zysmana podejmą trzecią drużynę ligi Unię Sędziszów. 


Zespół z Sędziszowa w 17 ligowych spotkań zdołał uzbierać 32 oczka przy czym dziesięciokrotnie odnosił zwycięstwa, dwa razy dzielił się z rywalem punktami oraz pięciokrotnie musiał uznać wyższość przeciwnika. Na wyjeździe piłkarze Unii radzą sobie znacznie słabiej niż na własnym obiekcie. W ośmiu rozegranych spotkaniach zdobyli 13 punktów z bilansem bramkowym 15-13. Najskuteczniejszym strzelcem ekipy z Sędziszowa jest Bartosz Styczeń który na swoim koncie ma osiem zdobytych bramek, swoją dobrą formę golami potwierdza Sebastian Bilcharski który sześciokrotnie pokonywał golkipera przeciwnika. 


Jesienią biało-niebiescy pokonali Nasz zespół 2:0 (0:0) i jak się później okazało zostali jedyna drużyna która urwała jakiekolwiek punkty liderowi Świętokrzyskiej klasy okręgowej. 


Spotkanie 22 kolejki zostanie rozegrane w niedzielę 25 kwietnia o godzinie 17:00 na boisku piłkarskim w Klimontowie. 


Niestety zgodnie z panującymi obstrzeniami spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności. Na Naszym FanPag'u natomiast zostanie prowadzona relacja video na żywo z tego spotkania.