2021-08-11 16:02  -  Klimontowianka Klimontów

Jarosław Piątkowski:Jesteśmy nastawieni pozytywnie

Jarosław Piątkowski:Jesteśmy nastawieni pozytywnie

Już w tą niedzielę tj. 15.08.2021 zielono-czerwoni rozpoczną rozgrywki w IV lidze. Ich pierwszym rywalem na własnym boisku będzie drużyna Star Starachowice. Dla Naszych zawodników ten tydzień był bardzo intensywny jeżeli chodzi o przygotowania do rozpoczęcia sezonu. Ciekawi tego tygodnia ,,od kulis’’ porozmawialiśmy z jednym z zawodników- Jarosław Piątkowski! 


1. Jak oceniasz przepracowany okres przygotowawczy?

Okres przygotowawczy był bardzo krótki ale trenowaliśmy dość mocno +sparingi. Myślę, że jesteśmy gotowi i nie możemy doczekać się niedzieli! 


2. O co będzie walczyć Klimontowianka?

Na pewno pierwsze o czym trzeba myśleć to podejście w pełni zmobilizowanym do każdego meczu, a po kilku kolejkach wyjdzie w praniu o co będziemy walczyć.


3. Jakie nastawienie przed pierwszym meczem?

Mieliśmy wczoraj spotkanie z panią od przygotowania mentalnego. Było to na pewno fajne doświadczenie, zwłaszcza dla młodych chłopaków, których często zjada stres meczowy. Myślę, że jesteśmy nastawieni pozytywnie i bojowo.


4. Jaka panuje atmosfera w szatni po tak zwanej rewolucji kadrowej?

Atmosfera jest coraz lepsza z dnia na dzień, chlopaki się muszą poznać w szatni jak i na boisku. Pare osób odeszło, kilku przyszło ale tak to już jest w piłce.