2021-09-16 16:54  -  Klimontowianka Klimontów

Hubert Podolak: Dobrze się tu czuje!

Hubert Podolak: Dobrze się tu czuje!

Hubert Podolak to 19-letni zawodnik, który przez pare sezonów bronił barw Siarki Tarnobrzeg. Postanowiliśmy przybliżyć Wam trochę Jego osobę jak i również zapytać o kulisy transferu. Dodamy jeszcze, że Hubert w meczu ze Spartą Dwikozy był jednym z najbardziej widocznych zawodników. Ucieszył Nas aż 5 bramkami. 
Co skłoniło cię do gry w Klimontowiance?


Napewno w dużym stopniu przyczynili się moi koledzy z Siarki Tarnobrzeg, Kamil Halat, Kuba Turek i Kamil Burek bo wiadomo graliśmy ileś lat ze sobą, więc łatwiej było wejść do drużyny. Rownież warunki jakie tu panują i poziom rozgrywkowy na którym Klimontowianka się znajduje, 4 liga to jednak 4 liga.Co cię zaskoczyło pozytywnie w Klimontowie a co negatywnie?


Pozytywnie napewno atmosfera, podejście starszych zawodników do młodszych a negatywnie to jedynie co to te dojazdy z Rzeszowa bo kawałek mam :/W jakich klubach miałeś okazje zagrać? I który z nich wspominasz najlepiej?


Gdy byłem młodszy grałem dla PKS UNUM Babice po niedługim czasie przeniosłem się na 3 lata do MKSu Polonii Przemyśl no i stamtąd do Siarki Tarnobrzeg. Najlepiej wspominam jednak ten okres prawie 3 letni który spędziłem w Siarce.Jak układała się na początku relacja z zarządem i zawodnikami?


Od początku miło mnie przyjęli. Panuje tu przyjemna atmosfera. Dobrze się tu czuje!Zagraliście już 6 meczy w 4 lidze. Który z nich według Ciebie był najlepszym?


Mecz z Pogonią Staszów. Myślę, że był jednym z najlepszych jaki rozegraliśmy jako drużyna, co prawda wszedłem wtedy tylko z ławki ale założenia jakie ustaliliśmy sobie i jakie przekazał nam trener spełniliśmy.Dzisiaj rozegraliście 3 spotkanie w walce o puchar polski. Widać, że to był zdecydowanie twój mecz, 5 bramek. Jak się z tym czujesz?


Wiadomo zdobycie 5 bramek jest czymś mega fajnym i satysfakcjonującym dla napastnika, ale warto zaznaczyć, że dobrze funkcjonowaliśmy jako drużyna i bez tego nie byłoby między innymi moich trafień.Jak oceniasz ten mecz no i oczywiście waszego rywala?


Mecz wygrany co du dużo mówić. Wiedzieliśmy, że drużyna przeciwna jest teoretycznie słabsza ale podeszliśmy do spotkania w pełni skoncentrowani, bez lekceważenia i wynik to dokładnie pokazuje.W niedziele rozegracie mecz 7 kolejki na własnym boisku. Jak nastawienie?


Jak narazie bardzo dobrze! Czujemy się dobrze przygotowani i liczymy na to, że punkty zostaną u Nas! :)


Dziękujemy za wywiad Hubert!