2021-10-08 16:35  -  Klimontowianka Klimontów

W Ożarowie iść za... ciosem

W Ożarowie iść za... ciosem

Już jutro tj. w sobotę 9 października podopieczni Łukasza Szymańskiego rozegrają swoje kolejne ligowe spotkanie. W ramach 10 kolejki hummel IV ligi zielono-czerwoni o ligowe punkty powalczą w Ożarowie z tamtejszym Alitem. 


Zespół Alitu prowadzony przez trenera Pawła Rybusa po 9 rozegranych ligowych spotkaniach plasuje się na 9 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów i bilansem bramkowym 15-17, na co złożyły się cztery wygrane, jeden remis oraz cztery porażki. W ostatniej kolejce biało-niebiescy pokonali w Pińczowie „Nidę” 0:2 po bramkach Michała Rutkowskiego oraz Kacpra Raka l. Najskuteczniejszy strzelcem zespołu z Ożarowa jest Kacper Piechniak który na swoim koncie ma zdobyte cztery gole. W jutrzejszej potyczce w drużynie Alitu na pewno nie zagra Michał Tomasik który w meczu z Nidą ujrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i zgodnie z regulaminem mecz z Klimontowianką będzie musiał pauzować. 


Dla barw Alitu gra były zawodnik Klimontowianki pochodzący z Ostrowca Świętokrzyskiego Michał Kamiński który w sezonie 2012/2013 razem z drużyną wywalczył historyczny awans do IV ligi. - Michał pozdrawiamy. 

Zaś barw Klimontowianki bronią byli piłkarze ożarowskich zespołu tacy jak: Arkadiusz Kosno, Patryk Niziołek, Jacek Rożek czy Michał Hołody. 


Zaglądając do szatni Klimontowie nie widzimy żadnego niepokoju ponieważ wszyscy piłkarze są do dyspozycji trenera Łukasza Szymańskiego. 


Tak jak podkreślał kapitan zielono-czerwonych, Jarosław Piątkowski mecz z Wisłą Sandomierz to już tylko miła historia. Każdy dobrze wie, że w lidze naszej drużynie potrzeba punktów jak rybie wody i liczymy na to, że piłkarze tak jak w środę w Klimontowie tak i w sobotę w Ożarowie pokażą charter walki i zaangażowania do ostatniej sekundy meczu. 


Spotkanie 9 kolejki hummel IV ligi pomiędzy Alitem Ożarów a Klimontowianką odbędzie się w sobotę 9 października o godzinie 15:00 na stadionie miejskim w Ożarowie, na które wszystkich sympatyków i kibiców Naszego klubu zapraszamy!