2023-01-25 18:12  -  Klimontowianka Klimontów

Jacek Rożek opuszcza Klimontowiankę! Dziękujemy!

Jacek Rożek opuszcza Klimontowiankę! Dziękujemy!

Dobiegła końca przygoda Jacka Rożka w zespole Klimontowianki. Sam zawodnik ze względu na życie prywatne oraz prace zdecydował, że nie podoła dalej reprezentować Naszego klubu w przyszłej rundzie. 


Jacek Rożek do Klimontowa trafił zimą 2016 roku i reprezentował zielono-czerwone barwy przez trzy kolejne lata. Latem 2018 roku przeniósł się do Alitu Ożarów a następnie do Powiślanki Lipsko. W 2020 roku już za kadencji nowego zarządu przysłowiowy „Jaca” powrócił na Zysmana.

Postać Jacka w Klimontowie zapamiętamy na długie lata, zawodnik ten przyczynił się do awansu a sam dla Naszego klubu zdobył ponad 100 bramek przez ten czas. 


„Jaca” w imieniu zarządu Klimontowianki oraz kibiców pragniemy podziękować Ci za te kilka lat kiedy występowałeś w trykocie Klimontowianki, chcemy podziękować za każdą radość po Twojej strzelonej bramce oraz za wkład i zdrowie jakie włożyłeś na rzecz Naszego klubu. Jednocześnie życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym jak i na boisku. Jeszcze raz „DZIĘKUJEMY!” a w Klimontowie zawsze będziesz mile widziany.