2023-04-08 16:50  -  Klimontowianka Klimontów

Świąteczny remis

Świąteczny remis

W meczu XXIII kolejce hummel IV ligi podopieczni Łukasza Szymańskiego zremisowali w Małogoszczu z tamtejszą "Wierną" 2:2, chodź przegrywali po pierwszej połowie już 2:0. Mimo niekorzystnego rezultatu klimontowianie znów pokazali charakter i po bramce z 90 minuty przywieźli do Klimontowa cenny remis z jakże ciężkiego terenu jakim jest boisko "Wiernej". 

Klimontowianka:
 Pietrasik - Rękas, Saienko (77 Sedko), Kosno, Niziołek - Kaczmarczyk (71 Gach), Miłek (81 Hołody), Wochniak, Turek, Skrzypek - Chmiel.
Wierna: Spurek - Malinowski, Kuzincow, Wroński, Molęda - Klapa, Bugno (67 Stojko), Soboń - Sornat, Rogula (65 Łata), Rejowski (85 Szymański).

- Jestem bardzo zadowolony z tego co pokazała drużyna, mieliśmy dużo okazji, ale bramkarz rywali spisywał się świetnie. Potem padła bramka na 2:1- Szymon Spurek to świetny bramkarz, ale niestety popełnił błąd przy wyprowadzaniu i podarował bramkę Klimontowiance. W końcówce po stałym fragmencie gry straciliśmy wyrównującego gola, niepilnowany Arkadiusz Kosno uderzył nie do obrony. Wielka szkoda… - tak skomentował to spotkanie Mariusz Lniany, trener gospodarzy.

źródło: echodnia.eu
fot. Wierna Małogoszcz