Terminarz dla klubu: ORLĘTA Kielce

Sezon: SEZON 2020/21

Świętokrzyska klasa okręgowa

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2020-08-01 11:00 ORLĘTA Kielce 0 : 5 Klimontowianka Klimontów
L 2 2020-08-09 11:00 VICTORIA 2015 Skalbmierz 3 : 1 ORLĘTA Kielce
L 3 2020-08-15 11:00 ORLĘTA Kielce 4 : 0 ZORZA TEMPO Pacanów
L 4 2020-08-23 17:00 GKS BUCOVIA Bukowa 0 : 0 ORLĘTA Kielce
L 5 2020-08-29 17:00 ORLĘTA Kielce 3 : 0 ZENIT Chmielnik
L 6 2020-09-05 16:00 WICHER Miedziana Góra 2 : 1 ORLĘTA Kielce
L 7 2020-09-12 16:00 ORLĘTA Kielce 3 : 0 SPARTA Dwikozy
L 8 2020-09-19 11:00 ORLĘTA Kielce 3 : 3 PIASKOWIANKA Piaski
L 9 2020-09-27 15:00 SPARTA Kazimierza Wielka 0 : 0 ORLĘTA Kielce
L 10 2020-10-03 11:00 ORLĘTA Kielce 3 : 3 PIAST Stopnica
L 11 2020-10-11 11:00 ZRYW Zbigniewice 2 : 3 ORLĘTA Kielce
L 12 2020-10-18 12:00 ORLĘTA Kielce 4 : 0 STAL Kunów
L 13 2020-10-25 13:00 UNIA Sędziszów 5 : 0 ORLĘTA Kielce
L 14 2020-10-31 11:00 ORLĘTA Kielce 6 : 2 ŚWIT Ćmielów
L 15 2020-11-08 13:00 KAMIENNA Brody 2 : 2 ORLĘTA Kielce
L 16 2021-03-14 14:00 Klimontowianka Klimontów 2 : 0 ORLĘTA Kielce
L 17 2021-03-20 14:30 ORLĘTA Kielce : VICTORIA 2015 Skalbmierz
L 18 2021-03-28 15:00 ZORZA TEMPO Pacanów : ORLĘTA Kielce
L 19 2021-04-03 15:00 ORLĘTA Kielce : GKS BUCOVIA Bukowa
L 20 2021-04-11 16:00 ZENIT Chmielnik : ORLĘTA Kielce
L 21 2021-04-21 17:00 ORLĘTA Kielce : WICHER Miedziana Góra
L 22 2021-04-25 17:00 SPARTA Dwikozy : ORLĘTA Kielce
L 23 2021-05-02 17:00 PIASKOWIANKA Piaski : ORLĘTA Kielce
L 24 2021-05-09 17:00 ORLĘTA Kielce : SPARTA Kazimierza Wielka
L 25 2021-05-16 17:00 PIAST Stopnica : ORLĘTA Kielce
L 26 2021-05-23 17:00 ORLĘTA Kielce : ZRYW Zbigniewice
L 27 2021-05-30 17:00 STAL Kunów : ORLĘTA Kielce
L 28 2021-06-03 17:00 ORLĘTA Kielce : UNIA Sędziszów
L 29 2021-06-06 17:00 ŚWIT Ćmielów : ORLĘTA Kielce
L 30 2021-06-13 17:00 ORLĘTA Kielce : KAMIENNA Brody

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Klimontowianka Klimontów

Sezon: SEZON 2020/21

Świętokrzyska klasa okręgowa

Terminarz

Klimontowianka Klimontów

Kolejka: 16

SPARTA Dwikozy  0 : GKS BUCOVIA Bukowa
ŚWIT Ćmielów  1 : SPARTA Kazimierza Wielka
ZORZA TEMPO Pacanów  0 : ZENIT Chmielnik
VICTORIA 2015 Skalbmierz  0 : WICHER Miedziana Góra
UNIA Sędziszów  1 : PIAST Stopnica
STAL Kunów  2 : ZRYW Zbigniewice
KAMIENNA Brody  2 : PIASKOWIANKA Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2021-04-18
niedziela, 16:00

L

STAL Kunów : Klimontowianka Klimontów
2021-04-25
niedziela, 17:00

L

Klimontowianka Klimontów : UNIA Sędziszów
2021-04-26
poniedziałek

Michał Jakubczyk
2021-04-28
środa

Sebastian Janik
2021-05-02
niedziela, 17:00

L

ŚWIT Ćmielów : Klimontowianka Klimontów
2021-05-09
niedziela, 17:00

L

Klimontowianka Klimontów : KAMIENNA Brody
2021-05-11
wtorek

Olaf Żyłowicz
2021-05-12
środa

Igor Żyłowicz
2021-05-17
poniedziałek

Dominik Szymański

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 210

Liczba odwiedzin łącznie: 168046

Statystyki Szczegółowe

LikeBox