Terminarz

Drużyna: Klimontowianka Klimontów

Sezon: Hummel IV LIGA

Liga: 4

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów 1 : 1 Klimontowianka Klimontów
GKS ZIO-MAX Nowiny 1 : 1 GRANAT Skarżysko-Kamienna
Klimontowianka Klimontów 1 : 3 Klimontowianka Klimontów
LUBRZANKA Kajetanów 1 : 3 ŁYSICA Bodzentyn
SPARTA Kazimierza Wielka 0 : 0 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
Klimontowianka Klimontów 3 : 0 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 3 : 1 Klimontowianka Klimontów
TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 0 MKS NEPTUN Końskie
ALIT Ożarów 3 : 1 AKS 1947 Busko-Zdrój
Klimontowianka Klimontów 1 : 1 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 0 : 0 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 1 : 1 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 0 : 2 Klimontowianka Klimontów
SPARTAKUS Daleszyce 1 : 1 KORONA SA II Kielce
ORLICZ Suchedniów 0 : 0 WIERNA Małogoszcz
MORAVIA Anna-Bud Morawica 1 : 1 GKS Rudki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów 0 : 0 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 1 : 1 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 2 : 1 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 2 : 0 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 2 : 2 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 2 : 3 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 0 : 3 Klimontowianka Klimontów
LUBRZANKA Kajetanów 0 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
AKS 1947 Busko-Zdrój 1 : 1 ŁYSICA Bodzentyn
WIERNA Małogoszcz 2 : 1 GRANAT Skarżysko-Kamienna
STAR Starachowice 2 : 0 MORAVIA Anna-Bud Morawica
GKS Rudki 2 : 3 GKS ZIO-MAX Nowiny
ORLICZ Suchedniów 0 : 3 SPARTAKUS Daleszyce
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 4 : 2 ALIT Ożarów
Klimontowianka Klimontów 3 : 1 Klimontowianka Klimontów
KORONA SA II Kielce 3 : 1 SPARTA Kazimierza Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów 3 : 2 Klimontowianka Klimontów
SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 2 ORLICZ Suchedniów
Klimontowianka Klimontów 2 : 1 Klimontowianka Klimontów
ALIT Ożarów 2 : 1 KORONA SA II Kielce
Klimontowianka Klimontów 1 : 1 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 0 : 3 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 3 : 1 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 0 : 1 Klimontowianka Klimontów
TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 1 AKS 1947 Busko-Zdrój
GRANAT Skarżysko-Kamienna 0 : 3 GKS Rudki
GKS ZIO-MAX Nowiny 3 : 1 STAR Starachowice
SPARTAKUS Daleszyce 0 : 1 WIERNA Małogoszcz
ŁYSICA Bodzentyn 0 : 2 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
Klimontowianka Klimontów 4 : 1 Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów 2 : 1 Klimontowianka Klimontów
MORAVIA Anna-Bud Morawica 4 : 1 MKS NEPTUN Końskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
STAR Starachowice 1 : 0 GRANAT Skarżysko-Kamienna
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
KORONA SA II Kielce 1 : 0 ŁYSICA Bodzentyn
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
MKS NEPTUN Końskie 2 : 0 GKS ZIO-MAX Nowiny
WIERNA Małogoszcz 0 : 1 GKS Rudki
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
SPARTAKUS Daleszyce 2 : 0 SPARTA Kazimierza Wielka
LUBRZANKA Kajetanów 3 : 3 MORAVIA Anna-Bud Morawica
ORLICZ Suchedniów 3 : 1 ALIT Ożarów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
ALIT Ożarów 1 : 2 SPARTAKUS Daleszyce
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
GRANAT Skarżysko-Kamienna 6 : 0 MKS NEPTUN Końskie
GKS ZIO-MAX Nowiny 6 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 3 KORONA SA II Kielce
ŁYSICA Bodzentyn 2 : 1 ORLICZ Suchedniów
MORAVIA Anna-Bud Morawica 1 : 1 AKS 1947 Busko-Zdrój
GKS Rudki 2 : 0 STAR Starachowice
SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 5 WIERNA Małogoszcz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 1 ALIT Ożarów
ORLICZ Suchedniów 1 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
WIERNA Małogoszcz 1 : 4 STAR Starachowice
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 1 MORAVIA Anna-Bud Morawica
LUBRZANKA Kajetanów 1 : 4 GRANAT Skarżysko-Kamienna
AKS 1947 Busko-Zdrój 1 : 0 GKS ZIO-MAX Nowiny
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
MKS NEPTUN Końskie 0 : 3 GKS Rudki
SPARTAKUS Daleszyce 3 : 4 ŁYSICA Bodzentyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
GKS Rudki 1 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
GRANAT Skarżysko-Kamienna 2 : 1 AKS 1947 Busko-Zdrój
ALIT Ożarów 2 : 5 WIERNA Małogoszcz
STAR Starachowice 0 : 0 MKS NEPTUN Końskie
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
GKS ZIO-MAX Nowiny 4 : 1 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
ŁYSICA Bodzentyn 0 : 3 SPARTA Kazimierza Wielka
TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 4 SPARTAKUS Daleszyce
MORAVIA Anna-Bud Morawica 3 : 4 KORONA SA II Kielce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KORONA SA II Kielce 1 : 0 GKS ZIO-MAX Nowiny
ORLICZ Suchedniów 3 : 3 MORAVIA Anna-Bud Morawica
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
WIERNA Małogoszcz 3 : 3 MKS NEPTUN Końskie
ALIT Ożarów 1 : 0 ŁYSICA Bodzentyn
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 0 GRANAT Skarżysko-Kamienna
SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
LUBRZANKA Kajetanów 0 : 2 STAR Starachowice
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
AKS 1947 Busko-Zdrój 1 : 1 GKS Rudki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
MORAVIA Anna-Bud Morawica 5 : 1 SPARTAKUS Daleszyce
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
GRANAT Skarżysko-Kamienna 1 : 1 KORONA SA II Kielce
STAR Starachowice 2 : 0 AKS 1947 Busko-Zdrój
GKS Rudki 2 : 0 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
MKS NEPTUN Końskie 5 : 1 LUBRZANKA Kajetanów
ŁYSICA Bodzentyn 0 : 0 WIERNA Małogoszcz
GKS ZIO-MAX Nowiny 2 : 3 ORLICZ Suchedniów
TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 2 ALIT Ożarów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KORONA SA II Kielce 0 : 2 GKS Rudki
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
WIERNA Małogoszcz 4 : 1 LUBRZANKA Kajetanów
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 2 STAR Starachowice
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
SPARTAKUS Daleszyce 1 : 3 GKS ZIO-MAX Nowiny
SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 1 MORAVIA Anna-Bud Morawica
ORLICZ Suchedniów 1 : 1 GRANAT Skarżysko-Kamienna
ŁYSICA Bodzentyn 1 : 1 TS 1946 NIDA Pińczów
AKS 1947 Busko-Zdrój 1 : 2 MKS NEPTUN Końskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
GKS Rudki 2 : 2 ORLICZ Suchedniów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
GRANAT Skarżysko-Kamienna 3 : 0 SPARTAKUS Daleszyce
STAR Starachowice 0 : 4 KORONA SA II Kielce
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
MKS NEPTUN Końskie 3 : 2 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
LUBRZANKA Kajetanów 2 : 5 AKS 1947 Busko-Zdrój
TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 1 WIERNA Małogoszcz
MORAVIA Anna-Bud Morawica 1 : 1 ALIT Ożarów
GKS ZIO-MAX Nowiny 3 : 0 SPARTA Kazimierza Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
WIERNA Małogoszcz 1 : 1 AKS 1947 Busko-Zdrój
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 3 : 1 LUBRZANKA Kajetanów
ALIT Ożarów 1 : 2 GKS ZIO-MAX Nowiny
KORONA SA II Kielce 6 : 0 MKS NEPTUN Końskie
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
SPARTAKUS Daleszyce 1 : 2 GKS Rudki
ŁYSICA Bodzentyn 1 : 3 MORAVIA Anna-Bud Morawica
SPARTA Kazimierza Wielka 0 : 4 GRANAT Skarżysko-Kamienna
ORLICZ Suchedniów 0 : 1 STAR Starachowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
STAR Starachowice 1 : 0 SPARTAKUS Daleszyce
GKS ZIO-MAX Nowiny 4 : 1 ŁYSICA Bodzentyn
GRANAT Skarżysko-Kamienna 4 : 1 ALIT Ożarów
GKS Rudki 3 : 0 SPARTA Kazimierza Wielka
LUBRZANKA Kajetanów 2 : 3 KORONA SA II Kielce
AKS 1947 Busko-Zdrój 1 : 0 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
MORAVIA Anna-Bud Morawica 2 : 1 TS 1946 NIDA Pińczów
MKS NEPTUN Końskie 1 : 0 ORLICZ Suchedniów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
WIERNA Małogoszcz 3 : 0 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
ALIT Ożarów 2 : 2 GKS Rudki
SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 2 STAR Starachowice
KORONA SA II Kielce 1 : 1 AKS 1947 Busko-Zdrój
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 2 GKS ZIO-MAX Nowiny
ŁYSICA Bodzentyn 0 : 2 GRANAT Skarżysko-Kamienna
ORLICZ Suchedniów 4 : 1 LUBRZANKA Kajetanów
SPARTAKUS Daleszyce 0 : 1 MKS NEPTUN Końskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
LUBRZANKA Kajetanów 1 : 2 SPARTAKUS Daleszyce
MKS NEPTUN Końskie 5 : 1 SPARTA Kazimierza Wielka
MORAVIA Anna-Bud Morawica 3 : 3 WIERNA Małogoszcz
STAR Starachowice 3 : 0 ALIT Ożarów
GKS Rudki 1 : 1 ŁYSICA Bodzentyn
GRANAT Skarżysko-Kamienna 4 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2 : 4 KORONA SA II Kielce
AKS 1947 Busko-Zdrój 2 : 1 ORLICZ Suchedniów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
SPARTA Kazimierza Wielka 4 : 1 LUBRZANKA Kajetanów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 2 GKS Rudki
SPARTAKUS Daleszyce 2 : 2 AKS 1947 Busko-Zdrój
WIERNA Małogoszcz 0 : 6 KORONA SA II Kielce
ORLICZ Suchedniów 4 : 3 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
MORAVIA Anna-Bud Morawica 2 : 3 GKS ZIO-MAX Nowiny
ALIT Ożarów 2 : 0 MKS NEPTUN Końskie
ŁYSICA Bodzentyn 0 : 3 STAR Starachowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
GKS ZIO-MAX Nowiny 4 : 2 WIERNA Małogoszcz
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
STAR Starachowice 6 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 1 SPARTAKUS Daleszyce
GRANAT Skarżysko-Kamienna 1 : 0 MORAVIA Anna-Bud Morawica
LUBRZANKA Kajetanów 1 : 2 ALIT Ożarów
AKS 1947 Busko-Zdrój 4 : 2 SPARTA Kazimierza Wielka
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
Klimontowianka Klimontów : Klimontowianka Klimontów
MKS NEPTUN Końskie 3 : 1 ŁYSICA Bodzentyn
KORONA SA II Kielce 3 : 1 ORLICZ Suchedniów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
GRANAT Skarżysko-Kamienna 2 : 2 GKS ZIO-MAX Nowiny
GKS Rudki 1 : 1 MORAVIA Anna-Bud Morawica
WIERNA Małogoszcz 1 : 1 ORLICZ Suchedniów
AKS 1947 Busko-Zdrój 1 : 1 ALIT Ożarów
ŁYSICA Bodzentyn 3 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 5 : 2 SPARTA Kazimierza Wielka
MKS NEPTUN Końskie 0 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
KORONA SA II Kielce 1 : 1 SPARTAKUS Daleszyce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
GKS ZIO-MAX Nowiny 1 : 0 GKS Rudki
SPARTA Kazimierza Wielka 0 : 1 KORONA SA II Kielce
GRANAT Skarżysko-Kamienna 1 : 1 WIERNA Małogoszcz
ALIT Ożarów 1 : 1 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
MORAVIA Anna-Bud Morawica 0 : 0 STAR Starachowice
SPARTAKUS Daleszyce 1 : 2 ORLICZ Suchedniów
TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
ŁYSICA Bodzentyn 1 : 1 AKS 1947 Busko-Zdrój
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
ORLICZ Suchedniów 2 : 0 SPARTA Kazimierza Wielka
KORONA SA II Kielce 5 : 0 ALIT Ożarów
WIERNA Małogoszcz 1 : 0 SPARTAKUS Daleszyce
STAR Starachowice 3 : 1 GKS ZIO-MAX Nowiny
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 0 ŁYSICA Bodzentyn
AKS 1947 Busko-Zdrój 2 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
MKS NEPTUN Końskie 3 : 2 MORAVIA Anna-Bud Morawica
GKS Rudki 0 : 2 GRANAT Skarżysko-Kamienna
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
MORAVIA Anna-Bud Morawica 3 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
ŁYSICA Bodzentyn 0 : 2 KORONA SA II Kielce
GKS Rudki 2 : 2 WIERNA Małogoszcz
GRANAT Skarżysko-Kamienna 2 : 1 STAR Starachowice
TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 1 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
ALIT Ożarów 1 : 4 ORLICZ Suchedniów
SPARTA Kazimierza Wielka 0 : 1 SPARTAKUS Daleszyce
GKS ZIO-MAX Nowiny 3 : 0 MKS NEPTUN Końskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
KORONA SA II Kielce 3 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
WIERNA Małogoszcz 5 : 1 SPARTA Kazimierza Wielka
AKS 1947 Busko-Zdrój 1 : 3 MORAVIA Anna-Bud Morawica
LUBRZANKA Kajetanów 0 : 3 GKS ZIO-MAX Nowiny
ORLICZ Suchedniów 2 : 2 ŁYSICA Bodzentyn
STAR Starachowice 4 : 0 GKS Rudki
SPARTAKUS Daleszyce 1 : 1 ALIT Ożarów
MKS NEPTUN Końskie 2 : 1 GRANAT Skarżysko-Kamienna
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
ALIT Ożarów 1 : 0 SPARTA Kazimierza Wielka
GKS Rudki 3 : 0 MKS NEPTUN Końskie
GKS ZIO-MAX Nowiny 0 : 0 AKS 1947 Busko-Zdrój
TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 0 ORLICZ Suchedniów
MORAVIA Anna-Bud Morawica 0 : 1 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
ŁYSICA Bodzentyn 3 : 0 SPARTAKUS Daleszyce
STAR Starachowice 3 : 4 WIERNA Małogoszcz
GRANAT Skarżysko-Kamienna 3 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
WIERNA Małogoszcz 3 : 1 ALIT Ożarów
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 1 GKS ZIO-MAX Nowiny
KORONA SA II Kielce 2 : 0 MORAVIA Anna-Bud Morawica
AKS 1947 Busko-Zdrój 0 : 3 GRANAT Skarżysko-Kamienna
SPARTAKUS Daleszyce 1 : 1 TS 1946 NIDA Pińczów
SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 0 ŁYSICA Bodzentyn
LUBRZANKA Kajetanów 0 : 3 GKS Rudki
MKS NEPTUN Końskie 0 : 2 STAR Starachowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
MKS NEPTUN Końskie 0 : 2 WIERNA Małogoszcz
STAR Starachowice 3 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
ŁYSICA Bodzentyn 1 : 4 ALIT Ożarów
GKS Rudki 1 : 2 AKS 1947 Busko-Zdrój
GRANAT Skarżysko-Kamienna 2 : 1 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
GKS ZIO-MAX Nowiny 0 : 1 KORONA SA II Kielce
TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 1 SPARTA Kazimierza Wielka
MORAVIA Anna-Bud Morawica 1 : 3 ORLICZ Suchedniów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
KORONA SA II Kielce 2 : 2 GRANAT Skarżysko-Kamienna
ALIT Ożarów 0 : 3 TS 1946 NIDA Pińczów
WIERNA Małogoszcz 1 : 0 ŁYSICA Bodzentyn
ORLICZ Suchedniów 2 : 4 GKS ZIO-MAX Nowiny
AKS 1947 Busko-Zdrój 0 : 5 STAR Starachowice
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2 : 0 GKS Rudki
LUBRZANKA Kajetanów 0 : 3 MKS NEPTUN Końskie
SPARTAKUS Daleszyce 0 : 2 MORAVIA Anna-Bud Morawica
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
GKS Rudki 0 : 1 KORONA SA II Kielce
GKS ZIO-MAX Nowiny 1 : 0 SPARTAKUS Daleszyce
GRANAT Skarżysko-Kamienna 3 : 0 ORLICZ Suchedniów
MORAVIA Anna-Bud Morawica 6 : 0 SPARTA Kazimierza Wielka
STAR Starachowice 4 : 0 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 1 ŁYSICA Bodzentyn
MKS NEPTUN Końskie 4 : 0 AKS 1947 Busko-Zdrój
LUBRZANKA Kajetanów 0 : 3 WIERNA Małogoszcz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
ALIT Ożarów 2 : 2 MORAVIA Anna-Bud Morawica
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 3 MKS NEPTUN Końskie
KORONA SA II Kielce 3 : 2 STAR Starachowice
WIERNA Małogoszcz 6 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
ORLICZ Suchedniów 4 : 1 GKS Rudki
SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 5 GKS ZIO-MAX Nowiny
AKS 1947 Busko-Zdrój 3 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
SPARTAKUS Daleszyce 0 : 2 GRANAT Skarżysko-Kamienna
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
GKS Rudki 0 : 0 SPARTAKUS Daleszyce
STAR Starachowice 10 : 2 ORLICZ Suchedniów
GRANAT Skarżysko-Kamienna 1 : 2 SPARTA Kazimierza Wielka
GKS ZIO-MAX Nowiny 3 : 3 ALIT Ożarów
MORAVIA Anna-Bud Morawica 1 : 1 ŁYSICA Bodzentyn
AKS 1947 Busko-Zdrój 2 : 1 WIERNA Małogoszcz
MKS NEPTUN Końskie 1 : 4 KORONA SA II Kielce
LUBRZANKA Kajetanów 0 : 3 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
SPARTAKUS Daleszyce 1 : 7 STAR Starachowice
ORLICZ Suchedniów 0 : 2 MKS NEPTUN Końskie
ALIT Ożarów 1 : 3 GRANAT Skarżysko-Kamienna
TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 3 MORAVIA Anna-Bud Morawica
SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 2 GKS Rudki
KORONA SA II Kielce 3 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 1 AKS 1947 Busko-Zdrój
ŁYSICA Bodzentyn 1 : 2 GKS ZIO-MAX Nowiny
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 31

Gospodarze Wynik
GRANAT Skarżysko-Kamienna 1 : 1 ŁYSICA Bodzentyn
AKS 1947 Busko-Zdrój 2 : 5 KORONA SA II Kielce
STAR Starachowice 3 : 0 SPARTA Kazimierza Wielka
GKS ZIO-MAX Nowiny 3 : 0 TS 1946 NIDA Pińczów
GKS Rudki 2 : 1 ALIT Ożarów
LUBRZANKA Kajetanów 0 : 3 ORLICZ Suchedniów
MKS NEPTUN Końskie 1 : 2 SPARTAKUS Daleszyce
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2 : 2 WIERNA Małogoszcz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 32

Gospodarze Wynik
WIERNA Małogoszcz 1 : 2 MORAVIA Anna-Bud Morawica
ALIT Ożarów 3 : 2 STAR Starachowice
TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 2 GRANAT Skarżysko-Kamienna
KORONA SA II Kielce 2 : 1 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
SPARTAKUS Daleszyce 3 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 4 MKS NEPTUN Końskie
ŁYSICA Bodzentyn 1 : 1 GKS Rudki
ORLICZ Suchedniów 5 : 0 AKS 1947 Busko-Zdrój
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 33

Gospodarze Wynik
KORONA SA II Kielce 4 : 2 WIERNA Małogoszcz
GKS ZIO-MAX Nowiny 5 : 0 MORAVIA Anna-Bud Morawica
MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 3 : 2 ORLICZ Suchedniów
GKS Rudki 5 : 2 TS 1946 NIDA Pińczów
STAR Starachowice 2 : 0 ŁYSICA Bodzentyn
MKS NEPTUN Końskie 6 : 1 ALIT Ożarów
LUBRZANKA Kajetanów 0 : 3 SPARTA Kazimierza Wielka
AKS 1947 Busko-Zdrój 3 : 1 SPARTAKUS Daleszyce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 34

Gospodarze Wynik
WIERNA Małogoszcz 4 : 3 GKS ZIO-MAX Nowiny
MORAVIA Anna-Bud Morawica 2 : 1 GRANAT Skarżysko-Kamienna
ORLICZ Suchedniów 0 : 2 KORONA SA II Kielce
TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 6 STAR Starachowice
SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 1 AKS 1947 Busko-Zdrój
ALIT Ożarów 3 : 0 LUBRZANKA Kajetanów
SPARTAKUS Daleszyce 3 : 1 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
ŁYSICA Bodzentyn 0 : 3 MKS NEPTUN Końskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Klimontowianka Klimontów

Sezon: Hummel IV LIGA

4

Terminarz

Klimontowianka Klimontów

Kolejka: 34

WIERNA Małogoszcz  4 : GKS ZIO-MAX Nowiny
MORAVIA Anna-Bud Morawica  2 : GRANAT Skarżysko-Kamienna
ORLICZ Suchedniów  0 : KORONA SA II Kielce
TS 1946 NIDA Pińczów  1 : STAR Starachowice
SPARTAKUS Daleszyce  3 : MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
ŁYSICA Bodzentyn  0 : MKS NEPTUN Końskie
SPARTA Kazimierza Wielka  2 : AKS 1947 Busko-Zdrój
ALIT Ożarów  3 : LUBRZANKA Kajetanów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2024-05-26
niedziela

Jakub Kosiarski
2024-06-01
sobota

Karol Borycki
2024-06-05
środa

Michał Bieniek

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 337139

Statystyki Szczegółowe

LikeBox